Sektör - Saç rengi deyip geçmeyin! Saç rengi kişiliğinizle ilgili mesajlar veriyor | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sektör Saç rengi deyip geçmeyin! Saç rengi kişiliğinizle ilgili mesajlar veriyor

Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.mynet.com/sac-rengi-deyip-gecmeyin-1265147-mykadin

Baki Korkmaz

Yeni üye
27 Nis 2021
381
0
0
29

Saç boyatmak, saçta değişiklikler yapmak birçok kadın için bir tutkudur. Bazı kişiler saçlarının orijinal renklerine sadık kalırken, bazıları ise sık sık yeni renkler deniyor. Peki tercih ettiğiniz saç renginin kişiliğiniz hakkında ipucu verdiğini düşündünüz mü?​


Saç rengi deyip geçmeyin! Saç rengi kişiliğinizle ilgili mesajlar veriyor


Kadınlar, konu güzel görünmek olunca birçok yeniliği denemekten kaçınmıyor. Yapılan araştırmalar, hayatlarına yenilik katmak isteyen kadınların değişime saçlarından başladığını iddia ediyor. Saç rengini sık sık değiştiren kişilerin hayatlarındaki rutinden çıkmak istedikleri varsayılıyor. Peki tercih edilen saç renkleri, kadınların kişilikleri hakkında neler söylüyor?

SARI SAÇ​

sarı saç

Sarı saç; bakımı en zor, saçı en çok yıpratan saç rengi olarak bilinse de birçok kadın bu renge bayılıyor. Sarı rengi tercih eden kadınların; tutkulu, inatçı, kendine özen gösteren, estetik bakış açısına sahip kişilik özellikleri gösterdiği iddia ediliyor.

KAHVERENGİ SAÇ​

kahverengi saç

Doğal saç rengine en yakın renk olan kahverengi ve tonlarında saç rengini tercih eden kadınların; idealist, minimal, başarılı odaklı, sakin yapılı ve sorumluluk sahibi oldukları iddia ediliyor.

KIZIL SAÇ​

kızıl saç

Kızıl saç son yıllarda o kadar popüler oldu ki, kızılın her tonu her yerde karşımıza çıkabiliyor. Kızıl saç rengini tercih eden kadınların; sevecen, yaratıcı fikirli, kendine güvenen, yüksek idealleri olan kişiler olduğu düşünülüyor.

SİYAH SAÇ​

siyah saç

Simsiyah saç kişiyi biraz sert mizaçlı gösterse de birçok kişiye yakıştığı konusunda hemfikiriz. Siyah saç rengini tercih eden kadınların; detaycı, mükemmelliyetçi, pratik, kararlı ve kariyer odaklı olduğu iddia ediliyor.

GRİ SAÇ​

gri saç

Eskiden sadece ileri yaştaki kişilerin sahip olduğu gri saç son yıllarda her yaştan kadının tercihi olabiliyor. Gri saçı tercih eden kadınlar; sanatsal, insan ilişkileri kuvvetli, eğlence odaklı, mantıklı ve özgür ruhlu kişilik özellikleri gösteriyor.
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap