Sektör - Olay yaratan iddia! Volvo'nun sahibi Geely, Meizu ile telefon sektörüne giriyor | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sektör Olay yaratan iddia! Volvo'nun sahibi Geely, Meizu ile telefon sektörüne giriyor

Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.mynet.com/olay-yaratan-iddia-volvo-nun-sahibi-geely-meizu-ile-telefon-sektorune-giriyor-110106905374

FB1907

Yeni üye
20 Ağu 2021
2,120
0
0
29

Lotus, Volvo ve Polestar gibi otomobil markalarının sahibi olan Çinli şirket Geely için flaş bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia, otomobil dünyasını deyim yerindeyse karıştıracak. Çünkü Geely'nin Meizu'yu satın alarak akıllı telefon pazarına katılacağı öne sürülüyor.​


Olay yaratan iddia! Volvo'nun sahibi Geely, Meizu ile telefon sektörüne giriyor


Otomobil dünyası son zamanlarda çok kapsamlı bir dönüşüm içerisine girdi. Bu dönüşüm ile birlikte pek çok markanın elektrikli gelecek hayalini gördük. Ancak aynı zaman diliminde Tesla gibi markaların akıllı telefon sektörüne gireceğine yönelik iddialar da ortaya çıktı. Hatta Tesla'ya ait olduğu öne sürülen telefonun görüntüleri de internete düştü. Henüz Tesla, bu iddiaları doğrulamadı. Şimdi, Tesla dışında bir otomobil şirketinin daha akıllı telefon planı olduğu iddia edildi. Bu marka, Meizu ile birlikte hareket edeceği söylenen Geely'den başkası değil.

GEELY TELEFON ÜRETECEK İDDİASI! DİKKAT ÇEKEN MEİZU PLANI​

Çin'den gelen iddialara göre, Lotus, Volvo ve Polestar gibi markaların sahibi olan Çinli otomobil şirketi Geely cep telefonu pazarına katılmak üzere. 1,5 milyar dolarlık yatırım planı olduğu aktarılan Geely'nin Meizu'yu satın alacağı öne sürüldü.
Geely


2023'TE ÇIKIŞ YAPMASI BEKLENİYOR​

Şirketin ilk akıllı telefonlarını ise 2023'te piyasaya sürmesi beklendiği ifade edildi. Hem otomobil dünyasını hem de akıllı telefon dünyasını deyim yerindeyse karıştıran bu iddia üzerine şirketlerden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap