N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 N11 Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır? | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 N11 Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.cnnturk.com/yasam/n11-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi-ve-direk-baglanma-2021-n11-musteri-hizmetlerine-direk-ve-kolay-nasil-baglanilir
17 Nis 2021
84
0
0
34
1618981870683.png

N11, ülkemizde yer alan en geniş kapsamlı elektronik ticaret sitelerinin arasında yer almaktadır. Pek çok çeşitli ürünler içermekte olup bunlar; ev aletleri, elektronik, bahçe malzemeleri, giyim ve spor aletleri gibi daha birçok farklı kategoride ürünler sunmaktadır. N11, farklı ürün yelpazesi sayesinde yüzlerce kişiye hitap etmeyi de başarmıştır. Yüzlerce ürün ile onlarca farklı online mağazalar üzerinden bir hizmet sunan N11 sitesi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir sitedir.​


N11, 2013 senesinde Doğuş planet bünyesinde var olan bir e-ticaret markasıdır. N11 web sitesinde bulabileceğiniz ürünlerin yelpazesi de oldukça geniş olmaktadır. Müşterilerine tekstilden elektroniğe pek çok çeşitli ürün seçeneği sunmaktadır. Alanınca uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir e- ticaret sitesi olup N11 ayrıca web chat özelliği ile de pek çok konuya yardımcı olmaktadır.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde N11 müşteri hizmetleri gerek soru sormak için gerek ise istekler için aranmaktadır. N11 müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir; 0850 333 00 11 bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkündür. N11 çağrı merkezleri hafta içi sabah 10:00 akşam ise 20:00 arası hizmet vermektedir.

Bu numarayı arandığı zaman “N11.com’a hoş geldiniz. E-ticarette ilk 7 gün 24 saat boyunca web chat hizmeti burada. Çağrı merkezlerinden ulaşabileceğiniz bütün bilgi ve de işlemler için web sitemiz, mobil web ya da mobil uygulamada yer alan canlı destek ile birlikte daha hızlı hizmet alabilirsiniz.” şeklinde bir mesaj sizi karşılamaktadır.

Müşteri temsilcisine bağlanacağınız saatlerin arasında aradığınız zaman genel olarak çağrı merkezimiz üzerinden de destek alabilmeniz için bir sipariş kodunuzu tuşlamanız gereklidir. Sipariş kodunuz girdikten sonrasında müşteri temsilcisine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

N11 Müşteri Hizmetleri Yetkileri Nelerdir?

N11 müşteri hizmetleri temsilcisine bağlandıktan sonrasında pek çok konuda işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerden bazıları; N11 satış iptali işlemi, N11 müşteri bilgileri güncelleme, N11 kargo takibi işlemi, N11 satıcı iletişim işlemi gibi daha pek çok işlem gerçekleşmektedir. Buna ek olarak kişilerin aldığı N11 ürün iadesini de bu iletişim kanalından yapmak mümkündür.

N11 Kargo ya da Sipariş Takip Sayfası

Genel olarak N11 üzerinden yapılan tüm alışverişler adına kargo takip işlemlerini ya da kargo ile ilgili problemlerin çözümünü online olan hizmet kanalları üzerinden de tamamlamak mümkün olmaktadır. Müşterilerin güncel siparişlerini güvenli olacak şekilde takip edebilmeleri amacı ile geliştirilen takip sayfaları ile birlikte işlemlerin kısa bir süre içinde de gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca N11 müşteri hizmetleri temsilcisi için kargo gönderimlerinin süreçlerine ilişkin olan sorunların çözüme kavuşturulması da mümkün olmaktadır.

N11 Adres Bilgileri Nedir?

Pek çok sayıda kişi tarafından talep görmekte olan N11.com’ un adres bilgileri aşağıdaki şekilde olmaktadır.

İşletme ismi: Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Açık adres Huzur Mahallesi Maslak Ayazağa Caddesi 4B Sarıyer / İSTANBUL

Posta Kodu: 34396

N11 Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Bağlanma 2021

Günümüzde çok fazla talep gören N11.com web sitesi pek çok ürün satışı sunmaktadır. N11. com müşteri temsilcisine hızla ve de en direk yol ile bağlanmam için öncelikle 0850 333 00 11 numarası aranır ve öncelikle 1 tuşuna basılır, ardından da hiç bekleme süresi bırakmadan 4 tuşuna basılır ve de yine bekleme yapmadan 0 tuşuna basılır. Böylece N11 müşteri hizmetleri temsilcisine direk ve kolay bir şekilde bağlanmak mümkün olur.
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap