Müjdeli haber! Çiftçilere destek ödemesi başladı! | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müjdeli haber! Çiftçilere destek ödemesi başladı!

Bu haberin orjinal kaynağı
https://emlakkulisi.com/mujdeli-haber-ciftcilere-destek-odemesi-basladi/690744

Ali Temiz

Yeni üye
20 Ağu 2021
1,416
1
0
26

Müjdeli haber! Çiftçilere destek ödemesi başladı!Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 10 tarımsal destek kaleminde toplam 244 milyon lira destek ödemelerinin çiftçilerin hesaplarına geçmeye başladığını açıkladı.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Zonguldak iline gelen Bekir Pakdemirli, bir otelde düzenlenen "Zonguldak Sektör Buluşması"nda tarım ve gıda sektörünün taraflarıyla bir araya geldi.
Sputniknews'de yer alan habere göre; Pakdemirli, burada yaptığı konuşmada, kırsal kalkınma yatırımlarına 2022 yılı için 1,3 milyar liralık bir bütçe ayırdıklarını belirtti.
Müjdeli haber! Çiftçilere destek ödemesi başladı!

Tarımsal desteklemelerle ilgili konuşan Bakan Pakdemirli, şunları kaydetti:"Bugün itibarıyla kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi, bireysel sulama makine ve ekipman alımlarının desteklenmesi, hayvan genetik kaynaklarını koruma desteği, tarımsal yayım ve danışmanlık desteği, hayvan hastalıkları tazminatı desteği, sertifikalı tohum üretim desteği, tiftik üretimi desteği, Ar-Ge desteği, yem bitkileri desteği ve balon balığı avcılığı desteği kapsamında 10 destek kaleminde toplam 244 milyon lira destekleme ödemesini hesaplara aktarmaya başlıyoruz."
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap