Sektör - Kral Oyun Siteleri Artık Çok Daha Kullanışlı ve Mobil | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sektör Kral Oyun Siteleri Artık Çok Daha Kullanışlı ve Mobil

Bu haberin orjinal kaynağı
https://www.kisiselblog.net/kral-oyun/

Rıdvan Keskin

Yeni üye
27 Nis 2021
384
1
0
24

1619912536538.pngKral Oyun, benim için geçmişten bu yana vazgeçilmez flash sistemi ile çalışan oyun siteleri arasında olmuştur. Günümüz de bu duruma bakacak olursak bazı kesimler tarafından yapılan son Google güncellemeleri ile artık olmayacak gibi bir izlenim bırakılıyor. Ancak bu durum sanıldığının aksine çok daha neşeli ve güzel olacağa benziyor. Yapmış olduğum araştırmalar sonucun da bakıldığı zaman artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu oyunlar mobil olarak çok daha iyi hal alacak gibi duruyor.​

Yaşadığımız yüzyılda insanoğlu iki farklı dünyayı bir arada yaşamaktadır. Biri reel dünya dediğimiz sosyal hayatın ta kendisi, diğeri ise sanal dünya dediğimiz internet dünyasıdır. İnternetin hayatımızda bu kadar etkili ve önemli bir yer almasında ki en önemli faktör, insanların tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilme imkanlarının hepsine aynı anda sahip olmasıdır. Yani internet üzerinden iletişim, iş ve eğlence gibi birçok ihtiyacınızı aynı anda karşılayabilirsiniz.

En Çok Oynanan Bedava Mobil Oyunlar Hangileridir?​

Google’de en çok aranan kelimelere göz attığınız vakit oyun oyna kelimesi ile insanların oyun sitelerine ulaştığını rahatlıkla görebilirsiniz. İnsanlar Google üzerinden oyun sitelerine ulaşmakta ve istedikleri oyunları buradan beğenmektedirler. Google de en çok aranan oyunlara gelecek olursak; Kral Oyun, Oyun Skor, Hırsız Kardeşler, Araba Yarışı, . Ve buna benzer daha birçok yeni nesil teknoloji ile birlikte geliştirilen oyunları bulabilirsiniz.
Oyun çılgınlığı o kadar ileri boyutlara taşındı ki yan uygulamalarla birlikte bu oyunları oynamak için cep telefonları da kullanılmaya başlandı. Yani sadece evde ve iş yerinde oynamak yeterli gelmediği için cep telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamalarla, cepten de rahatlıkla oyun sitelerine bağlanıp, hiçbir ücret ödemeden bu oyunları online olarak oynayabiliyoruz. Bu teknolojinin oyun dünyasında gelmiş olduğu en son noktadır.
Bakınız: https://www.arabaoyunu.org/traffic-racer-online.html
Bugün internet teknolojisi evde, iş yerinde ve cep telefonlarında olmak üzere hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. İnternet teknolojisi, insan hayatını kolaylaştıran ve insana farklı pencereler açan bir dünyayı sunmaktadır. Ülkemizde ve dünyamızda bu teknolojiden faydalanmayan insan sayısı çok azdır. Bir çoğumuz da sadece vakit geçirip, eğlenmek için bu teknolojiyi hayatımıza almış bulunmaktayız. Şimdi bunlara bakacak olursak bir örnek olarak değil de artık teknoloji çağında olduğumuzu bilmenizi isterim.
Evet artık eskisi gibi popüler olarak site isimleri yerine artık belirli kategoriler de bulunan popüler ve sevilen oyunlar daha çok aranarak tercih ediliyor. Bunun da en büyük nedeni aslın da ağırlık olarak insanların mobil sistemleri kullanıyor olmasıdır. Bunun neticesinde görüyoruz ki eskisinden de daha sık ve yoğun olarak tercih edilen oyunlar bulunuyor.
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap