Ege Yapı Modern Yaka'nın lansmanı yapıldı! Yeni proje! | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ege Yapı Modern Yaka'nın lansmanı yapıldı! Yeni proje!

Bu haberin orjinal kaynağı
https://emlakkulisi.com/ege-yapi-modern-yakanin-lansmani-yapildi-yeni-proje/692975

Fenerligenç

Yeni üye
20 Ağu 2021
2,100
0
0
24

Ege Yapı Modern Yaka'nın lansmanı yapıldı! Yeni proje!


Ege Yapı tarafından Ispartakule bölgesinde geliştirilen ModernYaka projesinin lansmanı gerçekleştirildi. Projede 462 konut ve 53 ticari ünite yer alıyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi markaları arasında yer alan Ege Yapı, Ispartakule'de hayata geçirdiği yeni projesi ModernYaka’yı bugün Raffles'ta gerçekleştirilen basın toplantısıyla görücüye çıkardı. Küçükçekmece Gölü’nün kıyısında hayata geçirilecek olan ve 1 milyar 800 milyon lira yatırımla yükselecek olan Ege Yapı ModernYaka projesinin tanıtım toplantısına Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Proje Tasarımcısı Y. Mimar Uğur Özer Özgüven ve Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş ve katılım sağladı.
Ege Yapı Modern Yaka

7 milyar liralık yatırımın ilk halkası​

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Modernyaka projesinin lansmanında yaptığı konuşmada önemli açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamada bugüne kadar hayata geçirdikleri birçok proje ile dokundukları bölgelerin çehresini değiştirdiklerini söyleyen İnanç Kabadayı, “Bu çerçevede her dönem ülke ekonomisine ve istihdama sağladığımız katma değerle gurur duyuyoruz. Yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule’de inşaatına başladığımız ModernYaka projesini satışa sunmaktan dolayı da çok mutluyuz. ModernYaka projemiz ön talep döneminde yoğun ilgi gördü, bugün itibarıyla misafirlerimizi satış ofisinde ağırlamaya başladık. Bölgenin en değerli arazisinde, eşsiz konumuyla Ispartakule’nin adeta vitrininde yer alan ModernYaka, bölgenin en prestijli projesi olacak.” diye konuştu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde Türkiye genelinde iş gücü ve malzeme tedarik zincirinde yaşanan zorluklara karşın, iyi bir planlama gerçekleştirerek üretim ve satış süreçlerini başarılı bir biçimde yönettiklerini dile getiren İnanç Kabadayı, “Yatırım araçlarını kıyasladığımızda, gayrimenkul ülkemizde her dönemde en güvenli liman olma özelliğini sürdürüyor.” şeklinde konuştu.

Ege Yapı Modern Yaka


Önümüzdeki dönem planlamalarında inşaat ve geliştirme aşamasında olan toplamda 7 yeni projeleri olduğunu kaydeden İnanç Kabadayı, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Güçlü finansal yapımız ve son teknolojik gelişmelerle uyumlu mühendislik çözümlerimiz ile sektördeki faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli yapı stokunu geliştirmek için 2023 hedefleri doğrultusunda önümüzdeki 2 yıl içinde yaklaşık 7 milyar TL değerinde, İstanbul ve İzmir’in en değerli lokasyonlarında 7 projelik bir yatırım hamlesine başladık. Her dönem ekonomiye katma değer sağlayan bir marka olarak başarı ile kapattığımız 2021 yılının ardından 2022 yılı için yüzde 30 oranında büyüme ve toplamda planladığımız 7 proje ile 1700 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz.”


ModernYaka Panoramik Göl Manzarasıyla Dikkat Çekiyor​

Ege Yapı Modern Yaka


Yaptığı açıklamada ModernYaka projesinin yer aldığı konum itibarıyla mega kent İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birine sahip projesi olarak ön plana çıkacağını söyleyen Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş, “Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Geliştirdiğimiz ModernYaka projesi, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanı başında, şehrin ana akslarına yakınlığıyla da rahat bir erişim imkânı sunuyor. Yakın zamanda yapımına başlanılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattının geçeceği güzergahın proje alanımıza yakınlığı ile de ana arterlere kolay ulaşım fırsatı yakalanacak. Bu olanaklar neticesinde anında ana yollara bağlanılacak ve sadece yürüyüş mesafesinde metro duraklarına hızlıca erişilebilecek” diye konuştu.

Yaptığı açıklamada erişilebilir lüks yaşam tarzının ve iyi geliştirilmiş altyapının avantajıyla yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından oldukça fazla talep gören bir proje olduğunu dile getiren Didem Güneş, yaptığı projenin özelliklerini şu şekilde dile getirdi: "Panoramik göl manzarasına sahip, bölgenin genel dokusunu bozmadan çevreye katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve yaklaşık 91 bin metrekare inşaat alanına sahip projemiz, 1+1’den 4+1’e kadar minimum 5,5 metrekare büyüklüğünde geniş balkonlu farklı daire tiplerinden ve açık hava cadde mağazalarından oluşacak.

Ege Yapı Modern Yaka


Toplam 462 konut ve 53 ticari ünitenin yer alacağı ModernYaka’da bağımsız bölümler, 1.3 milyon TL ile 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılarla buluşacak. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımıyla hayata geçecek ModernYaka projesinden konut sahibi olanlar, yeşille iç içe bir hayatın keyfini yaşayacaklar. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, kafe alanı, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanlarıyla ModernYaka, proje genelinde yüzde 70 oranında yeşil alan avantajı sunacak.”

Web: ModernYaka | Ege Yapı
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap