Combot Telegram Botu | Esnaf Forumları - esnaf.com.tr

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Combot Telegram Botu

Bu haberin orjinal kaynağı
https://sosyalgruplar.com/bot/combot/

Combot Telegram Botu​

Combot telegram botu nasıl kurulur? Combot telegram bot ayarları nasıl yapılır?

Telegram’ın hızlı yükselişinden eminiz ki sizler de etkilenmişsinizdir. Ücretsiz sohbet uygulaması olarak geliştirilen Telegram combot ayarları, son zamanlarda daha çok kanal ve grup özelliklerinden dolayı tercih ediliyor. Birbirinden farklı kategorilerde açılan kanal ve gruplar, insanların ortak eğlencesi haline gelmiş durumda. Sosyal Gruplar internet adresimiz içerisinde bizler de En İyi Telegram Grupları hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu yazımız içerisinde Telegram kanalları ve grup sahiplerinin işine yarayacak, otomatik yönetim botlarından birisi olan Combot hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yüzlerce özelliğe sahip olan Combot, sizin yerinize kanal ve gruplarınızı otomatik bir şekilde yönetip isteklerinizi yerinize getiriyor.

?Bot oluşturma botu olan BotFather için hazırlamış olduğumuz sayfaya mutlaka bakmalısınız combot ve botfaher birlikte kullanılıyor.

Combot Nedir?​

Popüler Telegram Grupları tarafından da kullanılan Combot, Telegram grupları için belirlenmiş görevleri yerine getiren bir bot sistemidir. Telegram tarafından doğrulanmış ve onaylanmış olmasından dolayı kullanımında herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Combot kullanmak isteyen kişiler öncelikle BURADA yer alan internet adresi üzerinden Combot internet adresine girmeleri gerekmektedir.

Combot internet adresini ziyaret edip giriş yaptığınızda sizleri bomboş bir ekran karşılayacaktır. Botu aktif edebilmek için öncelikle Telegram uygulamasını açmalı, arama bölümüne Combot yazarak Combot ile bir sohbet başlatmalısınız. Aşağıdaki görselde aramanın hangi kullanıcı ile yapılacağını dile getirdik;

combot-1-1024x243.png


Combot kullanıcı ile görüşme panelini açtıktan sonra karşınıza gelecek ekranda “BAŞLAT” şeklinde bir buton olacaktır. Bu butona bastığınızda ise Combot’un bazı ayarlarının yapılacağı bir ekran sizi karşılayacaktır.

combot-2-1024x740.png


BAŞLAT’a tıkladıktan sonra gelen butonlara hiçbir şekilde tıklamadan Combot kullanıcı adına basarak gelen seçenekler içerisinden botu gruba ekleme yolunu tercih ediniz. Bu sayede bot grubunuzu görecek ve sizden aldığı talimatları otomatik olarak yerine getirecek. Botu gruba nasıl ekleneceği;

combot-3-522x1024.png


Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra artık Telegram ayarlarımız bitmiştir. Şimdi combot’un internet adresine geri döndüğümüzde botu eklediğimiz bölümün karşımıza çıktığını göreceksiniz. Combot’un tamamen ücretli olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak; kullanımı 1,000 tane üyesi olan gruplarda ücretsizdir. 1,000 ve üzeri gruplar aylık 9,99 Dolar, yıllık 95 Dolar ödeme yaparak bu botu kullanabilirler. Bunun yanında PRO versiyonun ücretsiz sürümü 7 gündür.

Combot Bot Ayarları​

combot-4-1024x340.png


Combot kullanıcı paneline yukarıda eklediğimiz resim gibidir. İlk olarak sizlere Analiz bölümü hakkında bilgi vermek istiyoruz. Analiz bölümü grupta yer alan üyelerin gruba gönderdiği mesaj sayısını, gruptaki gün sayısını, ilk mesajını hangi gün gönderdiği, son mesajını hangi gün gönderdiği, flood yapıp yapmadığı, günün hangi saatinde aktif olduğu gibi aklınıza gelebilecek her alanda bilgiler verdiğini göreceksiniz.

?Bir başka telegram grup yönetim botu olan Rose botu için hazırladığımız rehbere bakmanızı öneriyoruz. Tamamen ücretsiz ve gelişmiş bir bottur.
 

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap